Kulinarne wyzwania na świetlicy
15 maj 2026
Nasi mali kucharze z każdymi kolejnymi zajęciami coraz śmielej rozwijają swoje kulinarne umiejętności. Warsztaty na świetlicy to nie tylko nauka gotowania, ale przede wszystkim mnóstwo radości, współpracy i dobrej zabawy.
Tym razem uczniowie zmierzyli się z przygotowaniem wyjątkowego deseru – panna cotty. Zadanie wymagało dokładności, cierpliwości oraz odpowiedniego połączenia składników, aby uzyskać idealną konsystencję.
Choć aromatyczny deser wyglądał już bardzo apetycznie, na degustację trzeba było jeszcze chwilę poczekać. Panna cotta potrzebowała czasu, by odpowiednio stężeć i osiągnąć perfekcyjną formę.
Jedno jest pewne – nasi młodzi kucharze po raz kolejny pokazali ogromne zaangażowanie i pasję do kulinarnych wyzwań!

Zobacz także
17 czerwiec 2026
Truskawkowe zajęcia pełne smaków i zapachów!
16 czerwiec 2026
Mąka, zabawa i wielka kreatywność!
14 czerwiec 2026
Słodka lekcja życzliwości
14 czerwiec 2026